Residentie Edgar Degas 1/08.02

Meeuwenlaan 1/08.02, 8660 De Panne

€ 745.000
Ref: Edgar Degas 1/08.02
Duplex in De Panne Alle foto's (6) Overtuigd? Convaincu?

Interesse in dit pand?

Omschrijving

Residentie Edgar Degas is een stijlvolle nieuwbouwresidentie op toplocatie aan de Markt van De Panne.
Hier geniet u van een perfecte balans tussen levendigheid en wooncomfort. Winkels, restaurants, openbaar vervoer en alle dagelijkse voorzieningen bevinden zich vlakbij, terwijl de residentie een aangename en rustige woonomgeving biedt.
Dankzij de kwalitatieve architectuur, duurzame technieken en energiezuinige afwerking vormt Residentie Edgar Degas een ideale woon- of investeringsopportuniteit aan de Belgische kust.

Duplex penthouse – ruim appartement met terrassen en zicht op de Markt

Dit exclusieve duplex penthouse maakt deel uit van een residentie met 28 wooneenheden.
Dankzij de ruime bewoonbare oppervlakte, de zonnige terrassen en het prachtige zicht op de Markt van De Panne geniet u hier van een unieke combinatie van ruimte, licht en wooncomfort.

De grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht, terwijl de leefruimte en keuken beide uitgeven op ruime terrassen, waardoor binnen- en buitenleven naadloos in elkaar overvloeien.

De indeling omvat op de achtste verdieping een inkomhal met plaats voor vestiaire, een afzonderlijk toilet, een leefruimte met toegang tot een ruim westgericht terras met prachtig zicht op de Markt van De Panne, een volledig uitgeruste keuken met eetruimte en toegang tot een tweede ruim terras, en een trap naar de bovenverdieping.

Op de negende verdieping bevinden zich een nachthal, een afzonderlijk toilet, een master bedroom met balkon en ensuite badkamer voorzien van bad, lavabo in meubel en toilet, twee volwaardige slaapkamers en een tweede badkamer met inloopdouche en dubbele lavabo in meubel.

Het appartement wordt afgewerkt met duurzame kwaliteitsmaterialen en beschikt over vloerverwarming via geothermie, passieve koeling en een ventilatiesysteem D voor optimaal wooncomfort. Een private kelderberging en gemeenschappelijke fietsenberging zijn inbegrepen.

Mogelijkheid tot aankoop van een ondergrondse garage.

Wordt dit binnenkort uw nieuwe thuis?
Contacteer ons snel voor een afspraak of een bezoek aan het modelappartement.


Mogelijk tot aankoop aan 6% btw (onder voorwaarden) en dit voor vaste bewoning of investering om langdurig te verhuren.
3 slaapkamer(s)
2 badkamer(s)
146 m² woonopp.
Luxe afwerking

Algemene info

Verdieping
8
Bouwjaar
2028
Algemene staat
Luxe afwerking
Bemeubeld
Neen
Huisdieren toegestaan
Ja
Elektriciteitscertificaat
Ja, Conform
Lift
Ja
Toegang voor mindervaliden
Ja
Totale opp. grond
179 m²
Bewoonbare opp.
146 m²
Prijs
€ 745.000

Bouwtechnisch

Beglazing
Dubbele

EPC gemeenschappelijke delen

EPC label
epc waarde a

Indeling

Gelijkvloers

Inkomhal
Woonkamer
Keuken
2x Berging
2x Terras 33 m²
3x Slaapkamer
2x Badkamer
3x Toilet
Kelder
Fietsenberging
Garage

Downloads

Voorzieningen

Distributie
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Riolering
Ja
Telefoon
Ja
Videofoon
Ja
Vloerverwarming
Ja
Warmtepomp
Ja

Is dit uw droomwoning? Twijfel niet langer!

Ruimtelijke ordening

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
G(ebouw)-score info
A
P(erceel)-score info
A
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Neen
Voorkooprecht
Neen
As-built attest
Neen
Beschermd erfgoed
Neen
Renovatieplicht
Niet van toepassing

Wilt u nog meer weten over dit pand?

Registreer uw zoekwensen

Uw droomwoning nog niet gevonden?

Laat uw gegevens na en wij zoeken voor u!
Registreer uw zoekwensen
Gratis schatting