Contacteer ons

IMMO ALBATROS NV
Dynastielaan 4
8660 De Panne
Tel.:+32 58 41 08 08
Fax:+32 58 41 07 77
info@immoalbatros.be
BTW-/ Ondernemingsnummer : BE 0455.919.992


BA en borgstelling via NV AXA Belgium : polisnr. 730.390.160.


OPENINGSUREN

Maandag 09.00 12.30 u 14.00 18.00 u
Dinsdag 09.00 12.30 u 14.00 18.00 u
Donderdag 09.00 12.30 u 14.00 18.00 u
Vrijdag 09.00 12.30 u 14.00 18.00 u
Zaterdag 09.00 12.30 u 13.30 18.00 u

Gesloten op woensdag en zondag

TEAM IMMO ALBATROS

Eric Haerhout Zaakvoerder
eric@immoalbatros.be
Bram Haerhout Verkoop &Technisch beheer bram@immoalbatros.be
Jari Vervaque Verkoop jari@immoalbatros.be
Louise Goethals Syndicbeheer ~ boekhouding
louise@immoalbatros.be
Vanessa Verhaeghe Boekhouding & Syndicbeheer ~ administratie vanessa@immoalbatros.be

ALGEMENE E-MAILADRESSEN

syndic@immoalbatros.be

verkoop@immoalbatros.be

info@immoalbatros.be

BIV 202877
Deontologische code BIV: BIV
Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars
Luxemburgstraat 16B te 1000 Brussel
Contactformulier
      Keuze :    Beveiliging  *
Naam  * aanvraag verkoopcatalogus
aanvraag verhuurcatalogus
gratis schatting van mijn eigendom
vraag omtrent syndicus
andere
Voornaam  *
Straat  *
Nummer  *
Bus  
Woonplaats  *
Land  *
E-mail  *
Tel/GSM  *
  Hou me per e-mail op de hoogte van interessante info en acties

Ik zou graag een antwoord hebben op volgende vraag *: